• Kultura, głupcze!

  KURTULA?!

  Witaj na nowej KURTULI!


  Czym jest KURTULA?
  KURTULA to blog o wydarzeniach kulturalnych, działający od października 2011 roku, czyli kupę czasu. Na początek znajdź coś dla siebie, wpisując frazę w blogowej wyszukiwarce pod logiem, albo przejdź do spisu treści. W "kategoriach" znajdziesz posty oznaczone etykietami (film, muzyka itd), w "spisie recenzji" natomiast wszystkie recenzje w formie linków. 

  Co tu znajdę?
  Na KURTULI dominują recenzje. Zdarza mi się napisać również jakiś artykuł lub felieton - mniej lub bardziej poważny. Po faceliftingu wprowadziłem też "9 zdań o..." - będą to krótkie (około dziewięciozdaniowe) teksty. Wiem sam, że nie zawsze chce się czytać coś długiego (recenzja na 11 tysięcy znaków? Proszę bardzo!), dlatego te krótkie będą teraz dominowały.

  Kategorią najbardziej reprezentowaną są zdecydowanie filmy. Możecie przejść do postów oznaczonych tą etykietą lub przejrzeć spis recenzji filmowych. Zajmuje się też muzyką, książkami, komiksami, telewizją i wszystkim, co chociaż trochę mnie zainteresuje.

  Jak mogę się skontaktować?
  Zapraszam do kontaktu mailowego. Polecam polubienie KURTULI na facebooku, dzięki czemu nie ominiesz żadnego tekstu ale i ciekawych filmików, które wrzucam na fanpage. Możesz mnie również znaleźć na filmwebie albo zobaczyć, czego słucham na last.fm.

  Życzę miłego pobytu!
  Szymon Langowski

  1 komentarze :

  1. Eee 11 tyś. znaków to nieco ponad 1500 słów. Można czytać. Wygląd blog po liftingu podoba mi się. Pobyt powinien być miły :) Pozdrawiam :)

   OdpowiedzUsuń